EXPEDICE PŘED VÁNOCEMI --- BEFORE XMASS DELIVERY


Vážení,
poslední objednávky, které budeme před Vánocemi expedovat, přijímáme do středy 18/12/2019 10:00. Objednávky příchozí později můžete vyzvednout osobně (Holešov), popř. dodáme po Vánočních svátcích.
Děkujeme.

Dear,
last orders before Xmass we can accept till Wednesday 18/12/2019 10:00. Order after this date will be shipped after Xmass, or you can collect personally in Holesov.
Thank you.

O NÁS

Firma CheerTwirl.com je největší eshop se zbožím pro cheerleading a mažoretky v Evropě. Dodnes jste nás mohli znát jako Twirling.janshop.cz.
Za dobu působení na trhu jsme se vyprofilovali do více segmentů, a proto jsme se rozhodli změnit svůj název i look do modernější podoby, která Vám bude blíže.

Co děláme a v čem jsme výjimeční

Vše začalo v roce 2007, kdy jsme začali s prodejem amerických hůlek Starline. Postupně jsme svůj sortiment doplňovali o další hůlky a vybavení pro mažoretky a poslední roky rozšiřujeme svůj obchod také o pompony zahraniční i české výroby, které získávají hodně na popularitě díky výborné kvalitě a příznivé ceně.
V průběhu 10-letého období jsme vyvinuli i vlastní velmi kvalitní hůlky, které se těší velké oblibě u našich zákazníků.
Velmi populární se stal potisk hůlek vlastními jmény, názvy teamů nebo prostě toho, co si řeknete. Tak se Vám nemůže stát, že byste si hůlku s někým vyměnili.
Neméně populární jsou i pompony z vlastní produkce, stejně jako americké show pomy. Nabízíme široký sortiment všech velikostí i barev, vše přesně Vám šité na míru.

Náš sortiment neustále doplňujeme a rozšiřujeme o produkty, které se setkávají s Vaším velkým zájmem - kozačky, twirlingová obuv, kostýmy, vaky a tašky ad.

Naše motto zní: KVALITNÍ SERVIS – RYCHLÉ DODÁVKY – NULOVÉ REKLAMACE a vždy něco navíc pro Vás!

Náš cíl = spokojený zákazník

Naším cílem číslo jedna je spokojený zákazník. Proto se snažíme být Vám celou dobu co nejblíže a jsme rádi za každou pochvalu, ale i kritiku, ze které se rádi poučíme.
Jsme tady pro Vás a proto se snažíme neustále přicházet s novými nápady a vítáme i Vaše podněty, abychom mohli společně vytvářet spokojené obchodní prostředí.

Pomáhejme společně

Nemyslíme pouze na sebe, a proto jsme navrhli transparentní charitativní program pro pomoc chudým dětem. Každý, kdo nakoupí v našem eshopu nad 500 Kč, přispěje do charitativní kasičky 10 Kč. Při dosažení hranice 5000 Kč bude díky Vaší podpoře adoptováno chudé dítě z Indie, kterému zajistíte roční výdaje na studium. Jeho osud budeme společně sledovat a zprávy o našem dítěti budou prezentovány na našem eshopu.

Děkujeme, že jste s námi!