Rouška cheertwirl pro děti i dospělé za 199 Kč + doprava pouze 59 Kč.

Jak vybrat správnou velikost pomponů / třásní

Jak vybrat velikost pomponu / třásně  u nejpoužívanějšího amerického typu "baton" s rukojetí uprostřed pomponu v provedení crystal, holografickém, metalickém, wet look, nebo plastovém.

Nejpoužívanější velikost pomponu je 30 cm koule (neboli velikost 6). Tato velikost 30 cm znamená, že délka lamel (třásní) od rukojeti ke kraji je 15 cm. Třásně tedy vytváří krásnou kouli o délce třásně 15 cm a průměru koule 30 cm. . 

Pompony / třásně vyrábíme ve velikostech koule od 20 cm do  50 cm. Tzn. délka lamel je od 10 cm do 25 cm. V naši nabídce jsou pompony v průměru koule 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 cm.

Velikost vybírejte podle toho, co s pompomy máte v plánu. Mezi cheerleaders je nejoblíbenější velikost 4” - 6”, tedy koule o průměru 20 - 30 cm. Naopak mažoretky a roztleskávačky s pompony obvykle volí největší velikosti – tedy 6”-10". Dle našich zkušeností doporučujeme volit maximální velikost pomponů 8”, větší pompony již nedrží tvar koule a jsou také těžší.

Obecně - čím mladší roztleskávačka, tím menší by pom měl být. Pro malá děvčata (peewees) tedy doporučujeme kvalitní pompony ve velikosti 4” (průměr 20 cm). Tyto pom pomy jsou vzhledem ke své nízké hmotnosti vhodné také pro rychlé choreografie. Pokud májí být ale pompony jen ozdobou kostýmu na místním zápase a nebude se s nimi cvičit žádná složitá choreografie, mohou mít i malé děti v rukou velké pomy až 8”.

Metalické, holografické, crystal, wet look, nebo plastové ?

Nejprodávanější typ pomponů v EU je holografický a crystal. Oba typy jsou vysoce zářivé s hologramy na lamelách. Nabízíme ve všech základních barvách.

Můžete však objednat i metalické, wet look, plastové, neonové, ale kvalitativně i vizuelně pokulhávají za holografickými a crystal.

Navíc k větším objednávkám holo a crystel pomponů  nabízíme vak na pomy zdarma ke každému páru.

Zde odkaz: CheerTwirl.com